Murarz Praca Niemcy

Murarz Niemcy Praca z bezpłatnym zakwaterowaniem i wysokimi zarobkami – Ogłoszenia “Dam Pracę” oraz Oferty

Skontaktuj się z nami

REESWORKS – Praca dla Murarza w Niemczech przy remontach na budowie

Jesteśmy renomowaną firmą REESWORKS specjalizującą się w usługach remontowo-budowlanych w Niemczech. Poszukujemy doświadczonego Murarza, który dołączy do naszego zespołu w wyżej wymienionych miastach: Berlin, Hamburg, Brema, Hanower, Kolonia, Bonn, Frankfurt oraz Monachium. Jeśli jesteś utalentowanym i rzetelnym fachowcem, zapraszamy do aplikowania!

Opis stanowiska:

Jako Murarz w naszej firmie będziesz odpowiedzialny za różnorodne prace związane z remontami na budowie. Twoje zadania będą obejmować:

  • Wypełnianie ubytków oraz naprawa uszkodzeń w konstrukcji ścian.
  • Stawianie nowych ścian zgodnie z planami i specyfikacjami projektu.
  • Wykonywanie prac murowych przy układaniu cegieł, bloczków czy kamieni.
  • Precyzyjne i estetyczne tynkowanie ścian i powierzchni.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Murarza w firmie budowlanej lub na budowie.
  • Znajomość różnych technik murowania i tynkowania.
  • Zdolność czytania i interpretacji planów budowlanych.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w realizacji projektów.
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (co najmniej poziom B2) w celu skutecznej komunikacji na placu budowy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i terminowe wypłaty.
  • Umowę o pracę na pełen etat, gwarantującą stabilność zatrudnienia.
  • Możliwość pracy w znanych i prestiżowych miastach Niemiec.
  • Narzędzia i sprzęt niezbędny do profesjonalnego wykonywania prac budowlanych.
  • Profesjonalne wsparcie i zgrany zespół.
  • Rozwojowe szanse awansu w naszej firmie.

Jak aplikować:

Aby aplikować na stanowisko Murarza w REESWORKS, prosimy o przesłanie swojego aktualnego CV na adres e-mail: praca@reesworks.eu. W CV opisz swoje doświadczenie zawodowe oraz umiejętności związane z pracą murarską.

Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu:

 0048 791 009 750

Dołącz do zespołu REESWORKS i wspólnie twórzmy nowe, imponujące realizacje na budowach w najbardziej dynamicznych miastach Niemiec.

REESWORKS

Zakres pracy na stanowisku Murarz w Niemczech:

Oferujemy na stanowisku Murarz w Niemczech w firmie REESWORKS:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i terminowe wypłaty: Zapewniamy konkurencyjne wynagrodzenie, które adekwatnie odzwierciedla Twoje umiejętności i doświadczenie jako Murarz. Wprowadzamy również terminowe wypłaty, abyś mógł cieszyć się stabilnością finansową.

  • Umowę o pracę na pełen etat: Gwarantujemy umowę o pracę na pełen etat, co zapewnia Ci pewność i stabilność zatrudnienia. Nasza firma stawia na długofalową współpracę z naszymi pracownikami.

  • Różnorodne projekty budowlane: Dołączając do naszego zespołu, będziesz miał okazję pracować przy różnorodnych projektach budowlanych, takich jak remonty, budowa nowych budynków, oraz renowacje. To świetna szansa na rozwijanie swoich umiejętności i zdobywanie doświadczenia w różnych dziedzinach budownictwa.

  • Profesjonalne narzędzia i sprzęt: Zapewniamy profesjonalne narzędzia i sprzęt niezbędne do efektywnego wykonywania prac murarskich. Dzięki temu masz pewność, że dysponujesz odpowiednim wyposażeniem do realizacji zadań na najwyższym poziomie.

  • Opieka Koordynatora Projektu: W REESWORKS doceniamy, że sukces naszych projektów zależy w dużej mierze od skutecznej koordynacji i wsparcia. Dlatego każdemu Malarzowi przydzielamy doświadczonego Koordynatora Projektu, który będzie Twoim partnerem i wsparciem na każdym etapie pracy. Koordynator Projektu będzie odpowiedzialny za zapewnienie płynnego przebiegu projektów, rozwiązywanie ewentualnych problemów oraz komunikację z klientami.

  • Zwrot kosztów za dojazd: Jesteśmy świadomi, że praca jako Murarz może czasami wymagać podróży między różnymi lokalizacjami. Dlatego oferujemy zwrot kosztów za dojazd do miejsca wykonywania pracy. Chcemy, abyś mógł skupić się na swoich zadaniach i tworzeniu imponujących konstrukcji, a nie martwić się o wydatki związane z dojazdem.

Dołączając do zespołu Murarzy w REESWORKS, będziesz miał okazję pracować nad różnorodnymi projektami budowlanymi w najbardziej dynamicznych miastach Niemiec. Wspierani profesjonalnymi narzędziami, Koordynatorem Projektu i zespołem ekspertów, razem tworzymy solidne i imponujące realizacje, które przetrwają próbę czasu.

Biuro Polska REESWORKS Budowa Remont

ul. Curie-Skłodowskiej 12 50-381 Wrocław

tel. 791 009 750

office@reesworks.eu – kontakt mail dla kontrahentów

praca@reesworks.eu – kontakt mail praca za granicą