Spawacz Praca Niemcy

Spawacz Niemcy Praca z bezpłatnym zakwaterowaniem i wysokimi zarobkami

Skontaktuj się z nami

Praca dla Spawacza TIG MIG MAG w Niemczech Reesworks

Szukasz pracy jako Spawacz TIG MIG MAG w Niemczech? Reesworks, podwykonawca firm budowlano-remontowych, oferuje atrakcyjne stanowisko przy spawaniu kontenerów, rur, oraz konstrukcji budynków.

Zarobki Spawacza w Niemczech od 15000 zł

Jesteś ciekaw, ile zarabia Spawacz w Niemczech? Reesworks zapewnia konkurencyjne wynagrodzenie, które dostosowane jest do Twoich umiejętności i doświadczenia. Oferujemy uczciwe warunki zatrudnienia, umowę o pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Przydatne informacje

  • Rodzaj pracy: Spawacz TIG MIG MAG
  • Lokalizacja: Praca dostępna w różnych miastach Niemiec, w tym m.in.:
    • Berlin
    • Monachium
    • Hamburg
    • Frankfurt nad Menem
    • Kolonia
    • Stuttgart
    • Düsseldorf
    • Dortmund
    • Essen
    • Lipsk

Zadania do wykonania

  • Spawanie kontenerów, rur, konstrukcji budynków.

Aplikacja

Jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, prosimy o przesłanie swojego CV na adres: praca@reesworks.eu. W razie pytań, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu:

 0048 791 009 750

Dołącz do zgranego zespołu Reesworks i rozwijaj swoje umiejętności zawodowe w branży budowlanej. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

REESWORKS

Czym zajmuje się Spawacz w Niemczech?

Biuro Polska REESWORKS Budowa Remont

ul. Curie-Skłodowskiej 12 50-381 Wrocław

tel. 791 009 750

office@reesworks.eu – kontakt mail dla kontrahentów

praca@reesworks.eu – kontakt mail praca za granicą