Praca za granicą - Budowa Remont

Reesworks to Polska firma budowlano - remontowa działająca na terenie Beneluxu Holandii, Belgii, Luxemburga i cześci Niemiec, bedącą podwykonawcą zagranicznych kontrahentów. 

Wyślij swoje CV na adres praca@reesworks.eu tel. 603 916 109. Specjalizujemy się w kompleksowym budownictwie i przemyśle ciężkim-metalurgicznym. Posiadamy wiele ofert pracy dla różnego rodzaju specjalistów oraz dla osób pragnących dopiero zdobyć doświadczenie zawodowe. Realizujemy prace budowlane w takich miastach jak Antwerpia, Roterdam, Bruksela, Amsterdam, Hamburg, Dortmund, Kolonia, Frankfurt, Monachium.
Oferujemy pracę za granicą dla:

elektryków,

dekarzy,

hydraulików,

stolarzy

malarzy,

pracowników budowlanych,

spawaczy ,

- monter paneli słonecznych

Dlaczego jesteśmy lepsi?

- 20 lat doświadczenia w pracach remontowo-budowlanych na rynkach zagranicznych - Wiele negatywnych sytuacji związanych z nierzetelnością zagranicznych firm nauczyło Nas jak chronić się przed nadużyciami i wyłudzeniami przez co jesteśmy mocni i chronimy interes firmy i naszych pracowników.  

- Gwarantujemy komfortowe warunki noclegowe na czas realizacji projektów budowlanych

- Pewne i wysokie wynagrodzenie,

- Brak bariery językowej - Kadra kierownicza jest w 100% polska 

- Na miejscu Projektu masz kontakt bezpośredni z Polskim Pracodawcą, a nie pośrednikiem, co ułatwia szybkie rozwiązanie wielu spraw bez stresu

- Dbamy o Twój spokój żebyś mógł wykonać efektywniej swoją pracę.

Oferujemy pracę dla różnego rodzaju specjalistów w Belgii, Holandii, Niemiec, Angli, Szkocji. Stwarzamy możliwość nabycia lub pogłębienia doświadczenia poprzez pracę w zróżnicowanym środowisku. Posiadamy oferty pracy tymczasowej oraz stałej.

Przestrzegamy uczciwych zasad i zawsze kładziemy nacisk na wysoką jakość obsługi. Oferujemy możliwość pracy w sprawdzonych firmach, przy ciekawych projektach, w międzynarodowym środowisku. Umożliwiamy rozwój i wspieramy osoby poszukujące zatrudnienia na różnych szczeblach kariery zawodowej.

 

Wszystkich chętnych zapraszamy do kontaktu.

 

Rozumiem

Ta strona używa ciasteczek w celu zbierania anonimowych statystyk.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz ciasteczka w ustawieniach przeglądarki.